Hakkımızda

Üniversite eğitimime 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi MYO Gıda Teknolojisi bölümünü bitirerek başladım. Ardından 2016 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla bitirerek devam ettim. Okul hayatım boyunca 30`un üzerinde sempozyum ve kongreye katıldım. 2016 – 2019 yılları arasında Beylikdüzü Toplum Sağlığı Merkezi (TSM), Türkiye Jokey Kulübü (TJK), Diyetisyen Erkan Uludağ Beslenme ve Danışmanlık Merkezi, Diyetisyen Kübra Çıtlak Diyet-in Beslenme ve Danışmanlık Merkezindeki stajlarımı üstün başarıyla bitirerek tamamladım.

Lisans tezimi “ EPİLEPSİLİ ÇOCUKLARDA KETOJENİK DİYET VE BESLENME ” üzerine yaparak bu konuda bilgi ve birikim yönünden donanım sahibi oldum. Bu süreçte kişiye özel beslenme ve online diyet programları oluşturarak birçok kişiye danışmanlık hizmeti verdim.

Sektörde kısa bir iş deneyiminden sonra hastalıklarda beslenme konusunda tecrübelerimi arttırıp 2022 yılında kendi beslenme ve danışmanlık merkezimi kurup danışanlarımla sağlıklı beslenme yolculuğuna başlamış bulunmaktayım.

Üniversite hayatıma halen devam etmekte olup Atatürk Üniversitesi Acil Yardım Ve Afet Yönetimi (AÖF) ön lisans bölümünü okumaktayım.

Beylikdüzü Diyetisyen | Aysun Kuralay | Online Diyetisyen, Beylikdüzü sağlıklı beslenme diyetisyen danışmanlığı. Beylikdüzü online beslenme uzmanı. Kilo alma, Kilo verme